Техніка надягання колготок: просто чи складно?

Стаття про те, як правильно надягати колготки: покрокові рекомендації, що стосуються тонкощів цього у всіх сенсах делікатного заняття, що відповідає за бездоганний вигляд жіночих ніжок.

Француженки, яких весь світ вважає еталоном елегантності і шику, говорять: "Краще дві зморшки на обличчі, чим одна - на панчосі". І те вірне: старість ще нікому перемогти не вдалося, а ось недбалість в одязі дійсно справляє відразливе враження. Скільки жінок - стільки і способів надягання колготок, адже свої перші колготки кожна з нас купує ще в дуже ніжному віці, тому методом проб і помилок з часом навчається їх носіння. Отже, як правильно надягати колготки?

Ось головні заповіді:

Обережність

Колготок, що не рвуться, не буває: ця сумна істина відома усім, хто хоч раз в житті їх пробував надіти, а тому ніяких кілець, перснів і інших рельєфних прикрас, що можуть пошкодити тонку панчішну тканину, на руках в цей священний момент бути не повинно. Особливо обережними треба бути власницям гелевих нігтів: саме вони здатні піднести неприємний сюрприз в самий останній момент, зробивши дірку десь у лінії талії. Є один радикальний спосіб уберегти колготки від пориву - надягати їх в рукавичках, проте він гарний тільки вдома, але не носити ж рукавички з собою на роботу або на побачення!

Розмір має значення

Колготки мають бути підібрані строго за розміром. Якщо вони навіть зовсім трохи замалі або завеликі, про ідеальний вид ніг доведеться забути.

Акуратність і терпіння

Перш ніж надівати колготки, їх треба зібрати в гармошку, протягнувши долоню по усій довжині до самого миска. Деякі жінки роблять це великими пальцями, що теж дуже зручно. Мета при цьому - розтягнувши мисок на достатню для зручності надягання ширину, розподілити його шов по контуру пальців стопи так, щоб він ідеально "повторив" їх форму: це один з найважливіших моментів, яким ніяк не можна нехтувати - від того, наскільки горизонтально буде лежати шов миска, залежить подальший результат розподілу тканини колготок по стопі і нозі.

Наступний етап - "посадка" п'яти. У дорогих моделях вона чітко виділена, тому жодних проблем тут не буває. Надіваючи недорогі колготки, треба орієнтуватися на свої відчуття.

Далі тканину колготок розтягуємо до ікри, після чого так само надіваємо їх на другу ногу і продовжуємо тягнути вгору, до стегон і талії. Робити це краще стоячи, поправляючи все, що не влаштовує.

Не треба боятися натягувати колготки, проте і занадто старатися не варто: міцність ниток все-таки має свої межі - це стосується і звичайних капронових колготок, і колготок нового покоління, виконаних, наприклад, з мікрофібри, яка славиться своєю особливою зносостійкістю і довговічністю.

Зверніть увагу на колір колготок після натягування по нозі: він має бути рівномірним. Якщо, незважаючи на ретельний розподіл тканини, спостерігаються відмінності, то ваші колготки, на жаль, - не самої кращої якості.

І останнє: правильно надягнуті колготки створюють відчуття підтягнутості і комфорту. Якщо ви відчуваєте себе в них саме так - значить, ви все зробили правильно.


Copyright © 2017 Filamina store