Як правильно вибрати колготки?

Як правильно вибрати колготки?

 

Давно відомо, що ноги в колготках виглядають стрункішими і сексуальніше. Однак неправильний вибір колготок може повністю зіпсувати весь вигляд.

 

Щоб такого не сталося, ми дамо вам кілька хороших порад.

 

Щоб надати стрункості повним ногам, зробивши їх тонше візуально, потрібно вибрати щільні колготки (не менше 40 ден). Легкий блиск на колготках також буде доречний.

 

Колготки з принтом прикрасять простий і навіть нуднуватий образ. Принт додасть фарб і запалу. Однак слід пам'ятати кілька простих правил. Зигзагоподібний візерунок, а також вертикальні лінії і малюнки зроблять ноги довше. Хаотичний візерунок - коротше.

 

Будьте обережні з дуже блискучими колготками з люрексом. Люрекс доречний, якщо ваші ноги ідеальні. Якщо ж ні, то сильний блиск підкреслить лише ваші недоліки, а не достоїнства.

 

Одне з помилок - це міф про те, що колготки щільністю 100 ден і більш - це єдиний спосіб скоригувати живіт і стегна. Це не так. Для корекції фігури є спеціальне коригуючий білизну, в тому числі і коригувальні колготки, які можуть бути як щільними, так і тонкими.

 

Деякі жінки недолюблюють прозорі тілесні колготки. Хоча це відмінний варіант для дотримання дрес-коду. Також тілесні колготки можна замінити на тонкі панчішки.

 

Неприпустима комбінація - міні-спідниця і колготки тілесного кольору. Важливо пам'ятати правило - чим коротше спідниця, тим щільніше колготки.

 

Вибираючи колготки - не економте. Дешеві колготки, як правило, будуть не дуже якісними. Пам'ятайте мудре прислів'я про те, що скупий платить двічі. У дешевих колготках одна затяжка може зіпсувати весь ваш образ.

 

Найкраще мати під рукою запасну пару колготок. Адже ви ж не хочете зіпсувати побачення, співбесіду або іспит випадкової стрілкою, так і на роботі такий запас може виявитися справжнім порятунком.

 

Купуйте колготки в інтернеті, наприклад, filamina.com.ua. Це, як правило, дешевше і добре економить час. Також в інтернеті дуже часто можна стати учасником акцій або потрапити на розпродаж.

 

Які ж колготки вибрати?

Щільні стануть прекрасним варіантом для міні-спідниць і коротких суконь. Вони зроблять ноги стрункішими і витонченіше.

 

Прозорі колготки краще підійдуть до довгих спідниць. Ідеально прозорі колготки виглядатимуть з спідничним костюмом.

 

Ажурні, фантазійні колготки та колготки з принтом будуть доречні з модним образом. Однак ваш наряд повинен бути лаконічний і не рясніти зайвими аксесуарами. 

 

Copyright © 2017 Filamina store