Колекція «ультрапро» для духовки

Компанія Tupperware® представляє Вам новітнє покоління посуду для духовки. «УльтраПро™» поєднує в собі елегантний дизайн з високою термостійкістю, яка дозволяє виробу витримувати температуру в діапазоні від -25 до + 250°C, тому «УльтраПро™» стане незамінним помічником на кухні будь-якої господині.

Випічка, запікання, приготування їжі на пару і подача на стіл! «УльтраПро™» - це нескінченне різноманіття можливостей, використовуючи які, Ви станете справжнім шеф-кухарем.

За що ж виріб «УльтраПро™» може сподобатися господині? За те, що воно економить Ваші сили час і навіть місце в шафі! В одній і тій же каструлі «УльтраПро™» можна як заморозити, так і приготувати їжу, що позбавить від необхідності зайвий раз мити посуд. Ви витрачаєте занадто багато часу на приготування їжі? З «УльтраПро™» це назавжди залишиться в минулому завдяки можливості одночасного приготування двох різних страв. Готувати головне блюдо і відразу ж гарнір до нього, що може бути зручніше? «УльтраПро™» можна порівняти з конструктором, поєднуючи різні частини якого, Ви кожен раз будете отримувати новий результат, і тепер різноманітність Вашої кухні буде обмежуватися лише польотом Вашої фантазії.

Приємно дивує і те, що, володіючи такою багатою функціональністю, «УльтраПро ™» не займає багато місця, так як всі його ємності можна скласти один в одного, що робить «УльтраПро ™» компактним при зберіганні. «УльтраПро ™» підходить для приготування або подачі до столу величезної кількості страв: печені фрукти, підсмажені овочі, смажене м'ясо, соуси, десерти і багато іншого, продумана конструкція «УльтраПро™» дає можливість готувати одночасно декілька страв, дозволяє рівномірно розподілити тепло між стравами , ідеально зберігаючи аромати страв. Будь-яка господиня оцінить по достоїнству ергономічні ручки, за допомогою яких дуже зручно виймати «УльтраПро™» з духовки. C «УльтраПро™» Ви зможете насолоджуватися по-справжньому корисною їжею, адже унікальний матеріал рідкокристалічний полімер позбавить Вас від необхідності використовувати в приготуванні олію. Словом, «УльтраПро™» стане бажаним гостем на будь-якій кухні.

Список / Сітка
Основа каструлі «УльтраПро» (3,5 л)
Інноваційні вироби з колекції «УльтраПро» здивують Вас різноманіттям своїх достоїнств іможливостей...
₴1999.00
Основа каструлі «УльтраПро» (3,3 л)
Інноваційні вироби з колекції «УльтраПро» здивують Вас різноманіттям своїх достоїнств іможливостей...
₴2549.00
Основа каструлі «УльтраПро» (2 л)
Інноваційні вироби з колекції «УльтраПро» здивують Вас різноманіттям своїх достоїнств іможливостей...
₴1599.00
Кришка «УльтраПро» (800 мл) до каструль «УльтраПро» (2 і 3,5 л)
Інноваційні вироби з колекції «УльтраПро™» здивують Вас різноманіттям своїх достоїнств іможливостей..
₴1499.00
Кришка «УльтраПро» прямокутна (1,2 л) до каструль «УльтраПро» (5,7 л і 3,3 л)
Колекція "УльтраПро" вирішить проблему захаращення Вашої кухні посудом! Тепер Вам знадобиться всьо..
₴2399.00
Силіконова рукавичка-прихватка
Маленькі помічники - велика користь! Почавши користуватися цими виробами, Ви не зможете уявити, як ..
₴1099.00
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)