Буклет рецептів «Скороварка для мікрохвильової печі «Супер-кухар»

Буклет рецептів «Скороварка для мікрохвильової печі «Супер-кухар»

text_descriptionМи підготували 20 унікальних рецептів для скороварки. Супи, рагу, голубці, паелья і багато іншого. Всього 11-30 хвилин, і можна накривати на стіл!           Описання: У відповідь на зростання інтер... Подробнее
Модель: ПМ1798
Виробник: Tupperware
₴40.00
Доставимо за годину
Будь-який варіант оплати
Напій в подарунок!

Ми підготували 20 унікальних рецептів для скороварки. Супи, рагу, голубці, паелья і багато іншого. Всього 11-30 хвилин, і можна накривати на стіл!         

 

Описання:

 

  • У відповідь на зростання інтересу до виробів, які суттєво економлять час і сили на приготування їжі, компанія Tupperware представляє революційну скороварку для мікрохвильової печі «Супер-кухар». У цьому унікальному виробі поєднуються переваги традиційних методів приготування під високим тиском з сучасними високоефективними технологіями мікрохвильових печей. Завдяки цьому забезпечується рівномірний розподіл тепла, скорочується час приготування, а продукти краще зберігають мінеральні речовини, вітаміни і свій природний колір. Таке поєднання технологій робить приготування навіть складних страв дуже простим. Тепер Вам не треба постійно контролювати процес приготування і перемішувати інгредієнти.

 

Ознайомтеся з докладною інструкцією із застосування, яка додається до виробу.

 

Гарантія:

  •  Компанія надає гарантію на вироби Tupperware®, яка передбачає заміну виробу протягом 30 років в тому випадку, якщо при правильному використанні виробу в домашніх умовах були виявлені фабричні дефекти виготовлення або матеріалу.

Ваш відгук: Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Ваше ім'я:
Оцінка:
Продовжити